Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-08-2012, 08:56 PM
Post: #42
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Nie odbierasz przypadkiem moich postów za bardzo osobiście? Ja nie mam na celu Cię jakoś biernie atakować tylko przekazać jak każdy inny swoje zdanie. Mówiąc, że dwie trzecie ostatnich postów Szakala jest o tym samym miałem na na myśli, że szkoda jego gadania skoro Ty nie reagujesz a najlepsze nie zdajesz sobie sprawy, że poniekąd się z nim zgodziłeś. I proszę, nie zwracaj mi uwagi za chwilę robiąc to samo. Tym bardziej, że nie zwróciłem się do Ciebie a jak już mówiłem nie było w moim tekście ani grama złośliwości czy biernego ataku.

@Szakal
Mówiąc o Twoich postach nie chciałem Ci zwrócić uwagi czy coś w tym stylu tylko zaczęło mi być Ciebie żal, że tak cierpliwie mówisz to samo a AdamekFightPL (to nie jest atak) tego nie przyjmuje. Nie chciałem swoim postem wprowadzić jakiegoś napięcia tylko bardziej zaproponować zaprzestanie bezskutecznych starań.

@redd
Bardzo się cieszę, że wreszcie komuś uświadomiłem mój punkt widzenia. Mówiąc, że Wach ma większe szanse od Adamka nie są atakiem na Górala czy też jego krytyką a po prostu porównaniem naszych rodaków w efekcie czego wychodzi nam, że Mariusz ma przewagę nad Tomaszem.

@Metzger
Pamiętam jak dziś jak Vitek trzasnął Tomka a ten (1 runda) łapał równowagę na jednej nodze. Ta sama sytuacja w 2 rundzie. Adamek dostaje bombę, opiera się o liny (sędzia powinien go liczyć) a Vitek zamiast (nieco w stylu Tysona) doskoczyć i walnąć kończący cios podbródkowy kazał Tomowi szybko wstać. Rozmawiałem na ten temat kiedyś z Crumbem. To co w Tomka głowie się musiało pojawić po tym geście musiało go bardzo mentalnie zniszczyć. Vitek miał taką przewagę, że jakby wybierał sobie kiedy Tomka skończy. To było bardzo smutne...

@WSZYSCY
Generalnie to po zastanowieniu to Wach nie ma szansy tylko na lucky-punch. Kontuzji nie biorę pod uwagę bo to już skrajność i przesada. Wyjść do ringu z koncepcją... kontuzji przeciwnika? No litości.. Co do tego lucky-puncha to na niego nawet waciany Góral miał szansę. Jest to lucky-punch więc nie ma nic do rzeczy siła ciosu. To po prostu kwestia chwili. Wyprowadzony cios, odsłonięty punkt na przeciwniku i może być po walce. U Mariusza widzę szanse na normalną bombę z prawej ręki prosto na szczękę Władimira. To czy Wołodia padnie to już inna kwestia. Mariusz dysponuje ciosem oraz warunkami fizycznymi aby nawiązać z Władem walkę. Haye, moim zdaniem mocniej bijący od Wacha nie miałby takiej szansy bo jest od Włada niższy. Mariusz jest wyższy o 4 cm i ma dłuższy zasięg o 6cm od Ukraińca, ma do tego mocny cios. To jest jego szansa a nie tam lucky-punch. Na taki cios (szczęśliwy) szansę ma każdy. Nie można tego w ogólę brać pod uwagę, tak samo jak kontuzji. Podsumowując tutaj widzę przewagę Mariusza nad Tomaszem. Ma warunki i mocny cios. Adamek nie ma. Dziękuję za uwagę :-)

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 04-08-2012 08:56 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości