Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-08-2012, 05:25 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-08-2012 05:30 PM przez Szakal.)
Post: #34
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(04-08-2012 05:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  A powracając do tego ''lucky punchu'' to powiem Ci dlaczego go nie uznaje. Odpowiedź jest prosta, każdy cios w boksie jest zamierzony.
Owszem, ale czasami wychodzi Ci cios, po którym rywal pada na deski chociaż ani Ty, ani on się tego nie spodziewa. O to chodzi.

(04-08-2012 05:13 PM)AdamekFightPL napisał(a):  ale ja po prostu uważam, że gdyby było tak jak piszesz to wszystkie walki zakończone jednym ciosem nazywane by były ''lucky punchem''.
Zakończenie walki ZAMIERZONYM jednym ciosem, a lucky-punchem to dwie różne rzeczy. Puncherzy obdarzeni potężnym uderzeniem często polują na jeden, kończący cios, ale tego ciosu przypadkowym czy szczęśliwym nazwać nie można. Przykład? Chociażby stosunkowo niedawna walka Mike Jonesa z Randallem Baileyem. Randall przegrywał runda za rundą, ale cały czas wyczekiwał na tą jedną akcję. No i się doczekał. W 11 rundzie przycelował potężnym podbródkowym, po którym Jones padł na deski i przegrał walkę, to tak w skrócie i bardzo oględnie. I tego ciosu lucky-punchem nazwać nie można, bo był zamierzony i bity idealnie w tempo.
Polować na jeden kończący cios którym skończysz pojedynek, a trafić przypadkowym ciosem i skończyć walkę to coś całkiem innego.

Zaś co do szans Wacha z Władimirem w zestawieniu z szansami Adamka z Witalijem, to ja cały czas powtarzam, że są/były ŻADNE, ale z wyjątkiem POTENCJALNEGO lucky-puncha na jaki szansę ma Mariusz, głównie ze względu na swój bardzo mocny cios. Taka jest moja opinia na ten temat.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 04-08-2012 05:25 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości