Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
03-08-2012, 04:18 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-08-2012 04:29 PM przez Jerome.)
Post: #22
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Mariusz Wach ma większe szanse w pojedynku z Braćmi Klitschko niż miał/ma Tomasz Adamek. Wbij to sobie do łba i przestań robić z tego wątku kolejną dyskusję o Adamku. Jesteśmy Polakami więc naturalne jest to, że porównujemy to co może zrobić Wach - Polak, do tego co zrobił/zrobiłby Adamek - też Polak. Nikt tu nie chce krytykować Adamka.

Jak już mówiłem bardzo się cieszę, że Wład będzie walczył z kimś wyższym. Z kimś większym, z większym zasięgiem. Mariusz to nie żaden ringowy artysta ale ktoś duży i mobilny (w porównaniu na przykład z Valuevem). Nie jest to puncher, ale potrafi uderzyć. Musi odwalić takie coś jak Chisora. Wyjść i położyć wszystko na jedną kartę. W zasadzie Thompson na początku trafiał Włada więc czemu Mariusz miałby tego nie robić? Być znokautowanym przez Klitschko to nic wielkiego, można powiedzieć norma. Znokautować Klitschko to jest wyczyn a więc chyba warto biorąc pod uwagę fakt, że wypłata wciąż jest taka sama. Można zyskać bardzo dużo, a stracić można niewiele. No tak, uszczerbek na zdrowiu jest możliwy ale błagam, nie bądźmy sceptyczni. Trzeba walczyć. To jest boks. Biznes biznesem ale chyba mamy jakieś cele albo chociaż marzenia. Mam nadzieję, że to będzie dobra walka. Z momentami o których wspomina Crumb. Przetrwanie 12 rund bardzo możliwe (w porównaniu do Hugo daję 70%). Ciężko wymyślać tu jakieś teorie bo Władimir z pięściarzami takich samych rozmiarów mierzył się bardzo rzadko, żeby nie powiedzieć wcale... Sanders był jego rozmiarów, McCline.. to na razie wszyscy kogo pamiętam. Pamiętam Byrda, Rahmana, Petera, Ibragimova, Mormecka no i Haye'a ;] To są mali ludzie w porównaniu do Włada. Mariusz jest raczej czymś nowym. Szkoda, że to Władimir a nie Vitali będzie z nim walczyć, bo tam widziałbym baaardzo dużo szans. 60/40 na korzyść Klitschko. Nie chcę przesadzać ale forma Vita jest już spadkowa a gabaryt Mariusza mógłby namieszać. Nie mogę się doczekac pierwszej konferencji na której Władimir pierwszy raz od chyba początku kariery spojrzy w górę (198cm wzrostu Mistrza i 202 naszego rodaka) Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 03-08-2012 04:18 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości