Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
03-08-2012, 12:42 PM
Post: #11
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(02-08-2012 08:52 PM)Jerome napisał(a):  Zawiodłem się. Do niedawna wychwalałem Mariusza, że rozsądnie dąży do wakatu pasa WBC po przejściu Vitalija na emeryturę a tym czasem nasz Viking robi ten wielki błąd.
@Jerome
Powiem Ci, że ja doskonale rozumiem Mariusza. On nie zarabiał jako bokser jakichś wielkich pieniędzy, dążył do wakatu (na co na dodatek wskazywali jego potencjalni rywale, czyli uwielbiany przez WBC Austin oraz Bojcow), ale nagle pojawiła się oferta wielkiej walki i konkretnej wypłaty, więc bez wahania ją wziął.

Walka o wakat też dałaby pewnie duże pieniądze, ale jaką team Wacha ma/miał pewność że on się do tej walki dopcha? Załóżmy, że Mariusz pokonuje Austina i od walki o wakat dzieli go już tylko Bojcow. Polak mocno trenuje i tak dalej, ale nagle łapie kontuzję, która niestety wyklucza go z pojedynku. Co się wtedy dzieje? Szanse na walkę o mistrzostwo znikają, o wakat walczy Bojcow z X (bo zakładam że byłaby również druga para bokserów dążących do walki o pas) i szansa na konkretną wypłatę znika.

A skoro nagle pojawiła się oferta walki z młodszym Kliczką, to team Wacha ją wziął, bo wiedzą że może (ale oczywiście nie musi) być to jedyna wielka wypłata w karierze "Wikinga". Należy pamiętać, że Wach nie jest już młodzieniaszkiem, więc w takich sytuacjach jak walka o tytuł raczej nie ma z czym zwlekać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 03-08-2012 12:42 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości