Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
02-08-2012, 08:52 PM
Post: #9
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Zawiodłem się. Do niedawna wychwalałem Mariusza, że rozsądnie dąży do wakatu pasa WBC po przejściu Vitalija na emeryturę a tym czasem nasz Viking robi ten wielki błąd. Jedyna szansa Mariusza to lucky-punch. To już wiemy. Reszta jest po stronie Władimira. Nie ma w ogóle o czym mówić, na Władimira nie ma obecnie mocnych (nawet mój Haye, zaznaczam). Każdy nowy rywal byłby dla nas powodem do odruchu typu "kolejny skok pretendenta na kasę, kolejny knockout Włada". No a jak ma być? Władimir to obecnie król wagi ciężkiej więc ktokolwiek by nie był jego rywalem, będzie to dla nas bez sensu. Tylko dlatego, że rywalem Wołodii jest nasz rodak, wzbudza to nas aż takie emocje. Mimo, że jestem nieco zły, że Wachu nie został przy koncepcji kariery w finiszem na wakacie WBC to cieszę się, że jest ktoś niepokonany, wyższy od Włada i z kowadłem w łapie (Haye miał kowadło ale piętro niżej). Niech się dzieje co ma się dziać. Nie chcę robić przewidywań, bo to smutne skazywać rodaka na porażkę. Mam nadzieję, że Mariusz wytrzyma chociaż pełen dystans i dobrze się zaprezentuję. Choć bardzo tego pragnę to oczywiście nie spodziewam się jego zwycięstwa. Czy będę zaskoczony? Oczywiście. Każdy kto dziś pokona Włada będzie zaskoczeniem i niedowierzaniem. Grunt to zimna głowa. Co innego się czegoś spodziewać a czego oczekiwać. Itd itd. Życzę szczęścia Mariuszowi i tyle. Szkoda, że walka nie w Polsce, ale rozumiem, że Wach w Polsce to nie światowy Adamek czy lokalny Szpilka.

Co do kwestii Adamka poruszonej przez Szakala to powiem tak. Mnie też wkurza, że gdy Adamek walczy dla kasy to jest ok a Mariusz jest z tego powodu krytykowany. Różnica jest taka, że Mariusz ma kilka punktów procentowych szans na zwycięstwo a Adamek moim zdaniem żadnych. I od razu mówię, że nie jestem hejterem Górala tylko realistą w jego przypadku. Wkurza mnie to, że muszę się tłumaczyć z tego co mówię, żeby ktoś zaraz na mnie nie gadał. Nic osobistego, mówię ogólnie. Jest to jednak wątek Mariusza i na nim się skupiam.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 02-08-2012 08:52 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości