Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
02-08-2012, 07:15 PM
Post: #4
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Po prostu niektóre Twoje posty na temat Tomka brzmiały tak, jakbyś bronił go i uważał że wyjdzie po zwycięstwo i tak dalej, dlatego o tym wspominałem w kontekście Twojej krytyki Wacha wychodzącego po wypłatę. Wychodzi na to, że źle je zrozumiałem wobec czego przepraszam.

Zaś co do Mormecka, to ja nie mam pojęcia jak to możliwe że utarło się myślenie "X miał zasługi w niższej wadze więc zasługuje na walkę o pas HW"... Teraz będzie kuriozalny przykład, ale najlepiej pokazujący o co chodzi. Załóżmy że do ciężkiej przechodzi Włodarczyk. Krzysiek nokautuje kilku bumów i nagle oferta na walkę z którymś z Braci. Dlaczego? Ano "za mistrzostwo świata prestiżowej federacji WBC wagi junior ciężkiej i zasługi w tej wadze". Toż to bez sensu.
Moim zdaniem, to że ktoś był nawet niekwestionowanym królem cruiser a przechodzi do ciężkiej, to NIE MA PRAWA dostać walki o pas jeśli nie pokona kilku rywali z TOP10. Tak samo jeśli naturalny ciężki nie pokona paru rywali z TOP10 to nie powinien walczyć o pas. Pomijam milczeniem poziom bokserów owej pierwszej dziesiątki, bo swego czasu Welliver w czołówce rankingu WBC był czystą kpiną.

Wobec tego również Wach nie powinien walczyć o pas. No ale cóż, boks rządzi się swoimi zasadami i nic nie wskazuje na to żeby coś się zmieniło...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 02-08-2012 07:15 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości