Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
08-11-2012, 04:52 PM
Post: #577
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Z tego co pamiętam to Mariusz miał na sali worek z twarzą Włada, manekiny z tym razem obitą twarzą Włada i pady z twarzą Włada - też obitą. Nie mówcie więc jaki ten Klitschko jest zły bo On tylko odpowiada na zaczepki a nie zaczepia pierwszy. Mnie to trochę wkurza, że Mariusz - taki spoko gość mimo iż może Klitschki nie lubie to wdaje się w takie gierki i pozwala na nie trenerowi. Trener go ośmiesza i robi z niego drugiego Charra. Mariusz miał być tym, który pierwszy złamie psychicznie Wołodię a idzie mu co raz gorzej a było już bardzo dobrze. Zauważcie, że na początku Władimir był takim człowiekiem nieco zagubionym jeśli chodzi przeciwnika jakim jest duży Mariusz. Teraz Wład wygląda na wkurzonego. Nie chcę aby Mariusz zrobił z siebie pajaca a na końcu zainkasował mordobicie i upokorzenie. Z tym treningiem to pomijając durne pady trenera to Mariusz nieco znieważył Włada i myślę, że to było po prostu nie ładne bo Wład na jego trening przyszedł. Wiem, że Haye też Klitschkę olał ale Dave to Dave a Mariusz to Mariusz. Polak miał być tym, który się nie przejmuje gadaniem, wychodzi i sieje pogrom. Na razie jest dziwacznie a takie gierki Mariuszowi nie wyjdą na dobre.

Na ważeniu zapewne pojawi się już Vitali. Vitek nie jest wcale mniejszy od Wacha. Jak Mario stanie twarzą w twarz z Władem na gołej klacie a obok stanie Vitek to Viking bankowo to odczuje. Mniej lub mocniej, nie mówię, że się zesika ze strachu czy coś ale nie będzie tak już pewny. Oby tylko nie spuścił wzroku.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 08-11-2012 04:52 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości