Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1
10-05-2012, 02:18 PM
Post: #3
RE: Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1
Ciekawa, lektura, takie artykuły mogłyby być newsami na bokser.org

Po przeczytaniu tytułu tematu "patologie" myślałem, że będzie coś o Kosteckim w kontekście dzisiejszego newsa, hehe.

(10-05-2012 11:51 AM)Hugo napisał(a):  Przy okazji można też wypomnieć ekipie Adamka głodowe gaże (2000 USD brutto) wypłacane walczącemu na undercardzie w Newark Majewskiemu.
Skąd masz te dane Big Grin ? O tym nie słyszałem. Jeśli to prawda, to jest to smutna informacja. Już Wasyl by jemu więcej dał za występ na Wojaku.

Co do odwołania walki Kołodzieja z Afolabim we wrześniu...

Jerome, mówisz "Nie ma więc tutaj żadnej złościwości 12RKP w stosunku do Ochikary"

Dla Hugo chodziło chyba o to, że grupa Wasyla dążyła do zorganizowania pojedynku Kołodziej vs Afolabi w celu uniemożliwienia zrobieniu takiej walki z takim przeciwnikiem dla Masternaka. A na 10 dni przed walką wycofali Kołodzieja dając propozycję walki dla Masternaka - nawiasem mówiąc, gównianą propozycję, bo Masternak wychodząc do takiego zawodnika bez przygotowania się należytego pod niego, byłby skazany na porażkę.

Ja tam nie wiem jak to było, raczej nie wierzę w tak złe zamiary Wasilewskiego. Może i była jakaś kontuzja Kołodzieja, a może nie Big Grin

[Obrazek: g.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Patologie polskiego boksu zawodowego - część 1 - Adammobp - 10-05-2012 02:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości