Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018
30-07-2018, 08:44 AM
Post: #56
RE: Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018
Mam wrażenie, że Parker jest za ostro traktowany po tej walce. Można się czepiać jego postawy po pojedynku (nie bardzo przejmował się porażką, raczej cieszył się że dał dobrą, emocjonującą potyczke która zagwarantuje mu kolejne występy - dokładnie tak samo zachowywał się Guerrero na początku projektu Haymona, gdy przegrywał z Garcią czy Thurmanem), niemniej samą potyczkę uważam że miał dobrą.

Pomijam niesłuszny nokdaun na początku (tu punktowi musieli dać 10-8 choć było ewidentnie 9-10 i trzy punkty Parkerowi uciekły) i brudną grę Whyte'a bo za to też punktowi nie mają jak karać. Ale nawet to uwzględniając (i fakt, że Parker dał się wciągnąć w tę bitkę) to nie uważam, że zasługuje na jakieś hejty.

Oglądając jeszcze raz skróty stwierdzam, że nie licząc rundy z drugim nokdaunem i ze dwóch rund w okolicy rund 6-10 to nie było takich wyraźnie przegranych przez niego starć. Jest mi teraz trochę bliżej do wygranej Dilliana, ale daleko mi do stwierdzeń, że Joseph to wyraźnie (nawet jeśli minimalnie) przegrał. Ciągle był celny, ciągle dobrze bił lewym-prawym i przez większość pojedynku radził sobie z przeciwnikiem. Wprawdzie druga połowa walki była już słabsza, ale nie na tyle by uważać go za spalonego w HW.

Tak z pamięci dałbym mu 1,3 i 5, 7 i 11 rundę - przy nokdaunach z 2 i 12 które się "znoszą" i premii za nokdaun dla Whyte'a, zostają mu rundy 4,6,8,10 - wychodzi zwycięstwo jednym punktem Whyte'a i myślę, że niewiele więcej da się tu wyciągnąć (a np. nie widzę powodu by np. rundę 4 dać jednak Josephowi).
Myślę że dobra walka do LPW Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018 - Gogolius - 30-07-2018 08:44 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości