Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018
28-07-2018, 11:50 AM
Post: #13
RE: Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018
Zmiany w sumie na plus. Nick Webb powinien sobie poradzić, bo mam wrażenie, że Allen nie tylko posuwa się w stronę journeymana, ale już nim się stał. Zresztą on nigdy chyba nie prosperował do czegoś większego. Dzięki silnemu promotorowi dostał szansę na coś w miarę poważnego ze słabym Thomasem i jej nie wykorzystał. Teraz pozostaje mu tylko boksowanie z młodszymi zawodnikami. Spodziewam się, że Webb wygra przed czasem w środkowych rundach.

Dobra zmiana rywala dla Buatsiego. Chociaż walka z Summersem byłaby ciekawszym wydarzeniem dla kibiców na Wyspach Brytyjskich, to jednak Pokumeiko wydaje się być bardziej solidnym pięściarzem. W ostatnim pojedynku z Kongolo przegrał wyraźnie, ale postawił niepokonanemu rywalowi trudne warunki. Pytanie też, w jakiej formie będzie Łotysz, skoro wziął walkę w tym tygodniu? Pokumeiko w wysokiej formie jest w stanie przetrwać pełny dystans, ale wydaje mi się, że dzisiaj padnie w końcowej fazie walki.

Bardzo fajna gala, jestem jej ciekawy niemal od początku do końca.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Dillian Whyte vs Joseph Parker - Londyn 28.07.2018 - kubala1122331 - 28-07-2018 11:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości