Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej WBSS w junior półśredniej
19-07-2018, 10:59 AM
Post: #6
RE: Turniej WBSS w Półśredniej
W tej wadze turniej jest ewidentnie wypaczony przez brak wielu czołowych bokserów. Przed wszystkim Mikeya Garcii (wraca do lekkiej?), ale także Postoła, Orozco, Lipińca, Granadosa, Hookera. Krótko o uczestnikach:
Relich - wysoki, silny fizycznie, ale raczej nie artysta ringu. Z Trojanowskim dla mnie będzie faworytem, ale dalej może być trudniej.
Trojanowski - bardzo lubię tego boksera, którego podejrzewam o polskie korzenie. Straszna petarda w łapie, ale niepewna szczęka i kompletna beztroska w obronie. Z Relichem będzie miał ciężko, ale jak go przejdzie, to może nawet wygrać turniej.
Yigit - wszechstronny, bardzo solidny, ale na pewno nie wybitny
Baranczyk - dobry amator, na zawodowstwie słabo sprawdzony. Chyba powinien wygrać z Yigitem, ale do finału raczej się nie dostanie
Taylor - duży talent, ale nie bez wad, co pokazała walka z Postołem. Chyba i tak najbardziej wszechstronny ze wszystkich uczestników turnieju. Dla mnie główny faworyt.
Prograis - dla niektórych wielki talent i wschodząca gwiazda, ale ja jakoś nie mam do niego przekonania. Szybki z bardzo mocnym ciosem, ale mały i technicznie nie zachwyca.
Flanagan - solidny średniak i nic więcej
Martin - moim zdaniem najsłabszy w stawce. Cienias z kilkoma problematycznymi zwycięstwami.

Reasumując, zwycięzcą będzie chyba Taylor, choć szanse mają też Prograis, Relich, Trojanowski, Baranczyk.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Turniej WBSS w Półśredniej - Hugo - 19-07-2018 10:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości