Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turniej WBSS w junior półśredniej
19-07-2018, 09:55 AM
Post: #2
RE: Turniej WBSS w Półśredniej
Tu bez charakterystyki tylko poweim co myśle. W stawce zamiast Martina powinien być Ramirez mistrz WBC, a zamiast Flanagana jego niedawny pogromca Hooker. No cóż nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Relich w pierwszej walce podejmie Trojanowskiego. Trojanowski ma potężny cios, a jego porażka z Indongo była wypadkiem przy pracy. Relich pokonał przecenianego Bethlemego. Jak Relich będzie skutecznie unikał mocnych uderzeń Trojanowskiego, to będzie szansa na wygraną w tej walce. Barańczyk pokazał się z dobrej strony pokonując przed czasem solidnego Petra Petrowa. Zmierzy się z Anthony Yigitem. Szwed jest dobrym zawodnikiem, zapewne przegra, lecz pokaże się z dobrej strony. Regis Prograis coniektórych zaskoczył tym, że pokonał szybciej Indongo, niż Crawford. O istnieniu Prograisa dowiedziałem się dzięki newsowi z bokser.org. Może coniektórzy pamiętają ten news, że Rigondeaux znokautował sparingpartnera i ten opowiadał o tym. Namiesza, dojdzie do półfinału i jak tam trafi na Taylora, to będzie ciekawie. Josh Taylor jest według większości faworytem tego turnieju, chociaż ja mam pewne wąrpliwości, bo pokonanie zardzewiałego Postoła, nie jest na tyle dużym usiągnięciem, by ustawiać go w roli faworyta. Jakby przykładowo pokonał Relicha przez efektowny nokaut to zmienił bym o nim nieco opinię, gdyż Relich powienien się zmierzyć z Indongo, a w walce z nim miałby szanse na unifikację. Relich jest bardzo dobrym bokserem, tylko trochę niedocenionym. Ryana Martina nie kojarzę, więc o nim się nie wypowiadam. A Flanagan był kiepskim mistrzem w kategorii lekkiej, czyli najsłabszej kategorii, bo poza Łomaczenki, nie ma tam bardzo dobrych bokserów, są tylko conajwyżej dobrze. Niby Flanagan tyle razy bronił pasa, ale nie bronił ich z najlepszymi z tamtej kategorii, tylko z drugą, trzecią ligą. Faworytem jest Prograis, Taylor będzie w finale. Barańczyk, Relich, Yigit i Trojanowski namieszają, a Flanagan i Martin szybko odpadną.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Turniej WBSS w Półśredniej - DevonPL - 19-07-2018 09:55 AM
RE: Turniej WBSS w Półśredniej - Hugo - 19-07-2018, 10:59 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości