Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepsi bokserzy Litwy, Łotwy i Estonii
26-04-2012, 07:25 AM
Post: #3
RE: Najlepsi bokserzy Litwy, Łotwy i Estonii
@Maynard

Dzięki za wskazanie Rozwadowskiego. Przeoczyłem go, bo na Boxrecu figuruje wśród bokserów nieaktywnych. Myślę, że jego nazwisko wskazuje na narodowość polską, a imię i nazwisko łącznie - na pochodzenie polsko-rosyjskie. Ważniejszy jest jednak jego bilans: 5(4) - 0 - 2. Te dwa remisy to z Kulikauskisem i Ziausysem, czyli z najmocniejszymi wśród bokserów Litwy i Łotwy. Rozwadowski nie walczył po znokautowaniu Ulricha, z czego płynie bardzo smutny wniosek. Journeyman ma pracę, jak przegrywa w dobrym stylu. Ale, jak nie daj Boże wygra, to ją traci. Oglądając niedawno walkę naszego Rusiewicza z Rossem, odniosłem wrażenie,że był moment, w którym Rusiewicz mógł znokautować przeciwnika. Nie zrobił tego i teraz rozumiem, dlaczego. Wracając do Rozwadowskiego, to on ma szalone wahania wagi. Z Ziausysem ważył 29 funtów więcej, niż z Ulrichem. To też wskazuje, że ma bardzo duże możliwości i odpowiednio prowadzony mógłby daleko zajść. Ma 28 lat i może jeszcze otrzyma jakąś szansę. Na miejscu Gmitruka na pewno zainteresowałbym się tym bokserem.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najlepsi bokserzy Litwy, Łotwy i Estonii - Hugo - 26-04-2012 07:25 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości