Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ADONIS STEVENSON - BADOU JACK 19 MAJA W KANADZIE
20-05-2018, 07:27 AM
Post: #12
RE: ADONIS STEVENSON - BADOU JACK 19 MAJA W KANADZIE
(20-05-2018 06:08 AM)Terminator napisał(a):  Mialem remis, wiec werdykt nie jest dla mnie zadnym walkiem. 4 pierwsze rundy badawcze - dwie dla Stevensona i dwie dla Jacka. 5 i 6 Wyraźnie dla Stevensona, który zmienił sposób boksowania, zwiększając tempo i przechodząc do walki w półdystansie. 7,8,9 - wyraźnie dla Jacka gdzie w pewnym momencie wydawało się ze Jack zmierza do punktowej wygranej lub nawet przełamania rywala. 10 - zwrot akcji, lewy na korpus i Superman powrócił do gry. W 11 Jack ciągle odczuwał ciosy na dół, jednak w drugiej części doszedł do siebie i zaczął odpowiadać, runda jednak przegrana. 12 dla Jacka gdzie w ostatnich sekundach jeszcze podłączył Stevensona który umiejętnym klinczem wybronił sie przed deskami.

Stevenson - 1,2,5,6,10,11
Jack - 3,4,7,8,9,12
Punktowałem rundy prawie identycznie, z tym, że z pierwszych czterech rund Jackowi dałem rundy 1 i 4, a Stevensonowi - 2 i 3. Różnica jest w rundzie 11. W moim odczuciu Jack odrobił w końcówce straty z pierwszej połowy rundy i minimalnie tę rundę wygrał. Jest to jednak problematyczne i 11 runda dla Stevensona jest dla mnie absolutnie do przyjęcia, a tym samym remis.

Myślę, że Jack popełnił taktyczny błąd w 10 rundzie. Zamiast obijać rywala ciosami z dystansu, które bardzo dobrze wchodziły w rundach 7-9, postanowił zajechać Stevensona kondycyjnie przepychankami. Nie dość, że nie zajechał, to jeszcze zainkasował ten cios w korpus, który sprawił zagrożenie i odebrał mu 1-2 rundy.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: ADONIS STEVENSON - BADOU JACK 19 MAJA W KANADZIE - Hugo - 20-05-2018 07:27 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości