Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
31-05-2018, 03:49 PM
Post: #29
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018
(31-05-2018 02:45 PM)kubala1122331 napisał(a):  2) trzeba sobie odpowiedzieć, na jakim etapie swojej kariery jest Włodarczyk. Dla mnie zupełnie bez przyszłości, ot, dać kilka dobrych pojedynków, może pojechać po jeszcze jedną wypłatę - tyle. Brutalnie mówiąc - zawodnik skończony. Walka z Papinem czy Kaszyńskim byłaby w moim mniemaniu jego sportowym zabójstwem. "Diablo" nie jest już w stanie, moim zdaniem, rywalizować ze światową czołówką/młodymi talentami. Szczerze, bardziej widziałbym to w drugą stronę. Włodarczyka jadącego do Rosji, żeby sprzedać nazwisko jakiemuś młodemu prospektowi.

Może dlatego łatwiej mi emocjonować tę potyczką? Spodziewałem się walki zawodnika schyłkowego z bumem, a dostałem pojedynek dwóch weteranów, mających najlepsze lata za sobą, gdzie zwycięzca wcale nie jest oczywiście. Może za mało, żeby chwalić takie zestawienie? Może. Ale taki rynek.
Zgadzam się zupełnie, jeśli chodzi o ocenę Włodarczyka i jego przyszłych szans. Ich po prostu nie ma. Gdyby promotor miał uczciwe zamiary, to należałoby Diablo rzetelnie zweryfikować z jakimś młodym wilczkiem (krajowym lub zagranicznym) i powiedzieć prawdę sobie, samemu bokserowi i kibicom. Podejrzewam jednak, że walka z Durodolą to jest próba sklejenia pękniętego (w walce z Gassijewem) balonika, żeby go od nowa nadmuchać. Wygra z Durodolą po jakimś męczybulstwie, to potem będzie jakiś Kayode, jakiś Mchunu, jakiś Nuri Seferi, wszystko w Polsce w podobnym stylu, aż w końcu title shot i oczywisty szybki wpierdol. Ja nie chcę kolejny raz oglądać tego samego filmu, bo już go znam na pamięć.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Włodarczyk - Duordola 2 czerwca 2018 - Hugo - 31-05-2018 03:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości