Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
08-05-2018, 08:08 PM
Post: #168
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Znaczy się ja nie wiem czy można tutaj zwalać winę tylko na organizatorów gali, bo jak dla mnie to problem jest gdzie indziej. A mianowicie firmy ochroniarskie w Polsce straszliwie tną koszty. W swoje szeregi zatrudniają głównie emerytów lub osoby niepełnosprawne, w ostateczności studentów. Zdrowe, dorosłe, odpowiedzialne osoby to rzadkość. Każde wydarzenie sportowe czy kulturalne jest zabezpieczone właśnie przez takie osoby. Aż mi się przypomniała sytuacja z zeszłego roku ze Stadionu Narodowego, jak ochroniarz nie miał siły iść po schodach i musiałem mu w tym pomóc. Jak taka osoba ma powstrzymać kogoś agresywnego? Nie ma szans. Od strony organizatorów gali pewnie wyglądało to tak, że zatrudnili firmę ochroniarską, która zapewniła taką, a nie inną ochronę. To w ich kierunku trzeba by słać największe zarzuty. Ciężko wymagać od organizatora, żeby sam zatrudnił na jeden event ileś osób, jako ochronę. Przynajmniej moim zdaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - kubala1122331 - 08-05-2018 08:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości