Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
07-04-2018, 05:05 PM
Post: #56
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018
Cytat:Pewnie wychodzą na zero, może nawet na lekkim plusie ale kokosów to z tego nie mają, a polsat koduje wszystko co może nie dlatego że tracą tylko dlatego że żerują na głupocie innych i są chciwi.

Trudno, żeby prywatna telewizja nie chciała zarabiać Tongue A czy nie mają kokosów? Z moich informacji wynika, że żadna gala w otwartym paśmie nigdy nie zarobiła co ta, która została średnio sprzedana w PPV. Nawet jeśli miliony oglądały ją na otwartym Polsacie.
I tu nawet nie chodzi o kupowanie przez osoby prywatne. Na samych barach i kawiarniach zarabiają niebotyczne pieniądze. W zeszłym roku przeszedłem się po barach na osiedlu, trzy bary w promieniu kilometra, wszystkie trzy pokazywały galę w PPV.

Cytat:Hurra polsat będzie miał Ligę Mistrzów, ale i tak nie obejrzysz jak dodatkowo nie zapłacisz.

No hurra hurra, bo wolę obejrzeć kilka meczów w otwartych pasmach niż żadnego, jak to zrobiła mnie nc+, zamykając Ligę Mistrzów tylko dla siebie przez większość czasu Tongue

Cytat:Ale ja nie zapłacę 40 zł bo płacę co miesiąc i jako abonent nc+ obejrzę to w Canal+Sport bez dodatkowej złodziejskiej opłaty.

A ten twój argument akurat zawsze mnie śmieszy :v Polsat niedobry, robi PPV, za karę wezmę nc+, obejrzę tam 12 gal (taki pakiet kupiło nc+), a nie ponad 50 na Polsacie, bo jedną galę robią w PPV! Big Grin

Mnie tym razem zostanie właśnie taki bar. Tylko jedno piwo trzeba zamówić, a ostatnio brzydzę się alkoholem Sad Ale gdybym miał możliwość, byłbym tym głupkiem, który wykupi PPV (po raz trzeci w historii), moim zdaniem, ta gala na to zasługuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Polsat Boxing Night "Noc Zemsty" - Częstochowa 21.04.2018 - kubala1122331 - 07-04-2018 05:05 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości