Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
26-05-2018, 12:03 PM
Post: #364
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(26-05-2018 10:47 AM)Martin napisał(a):  
(26-05-2018 09:21 AM)fext napisał(a):  Gdyż problemem Marcina nie jest ani wiek, ani to, że nie potrafi boksować, tylko całkowity brak "serca do walki", co całkowicie dyskwalifikuje go jako zawodnika, który miałby mierzyć się nawet z równymi sobie. Innymi słowy Najman bryluje w ringu dopóty, dopóki jest całkowicie przekonany o swojej miażdżącej przewadze i nie zbierze czegoś choćby odrobinę mocniejszego. Kiedy to się staje, "duch w nim upada" i natychmiast się poddaje.

Nie chce się czepiać, ale Najman naprawde nie potrafi boksować i to jest właśnie problem gdy ktoś kto nawet nie potrafi imitować boksera zabiera się za walkę na zasadach bokserskich.
Fext czy Ty kiedykolwiek widziałeś Marcina "brylującego" w ringu? Jeśli tak to w jakiej walce, z kim wtedy walczył? Chętnie zobaczę.
Źle mnie zrozumiałeś Smile Chodziło mi o to, że przy odpowiednio dobranym przeciwniku ani wiek, ani brak umiejętności bokserskich Najmana nie będzie stanowił żadnej przeszkody. Dlatego w dalszej części wpisu zaproponowałem Bonusa BGC. Generalnie chodzi o to, że Najman, cokolwiek by o nim nie mówić, wzbudza emocje. Zwykle negatywne, ale akurat nie szkodzi, nawet pomoże, gdyż przyciągnie ludzi pragnących obejrzeć kolejną porażkę czy rejteradę Marcina. Fakt, jest sportowo podstarzały, spasiony, leniwy i boksuje jak paralityk. Co nie znaczy, że nie da się znaleźć jeszcze większego łamagi ze znanym nazwiskiem Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - fext - 26-05-2018 12:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości