Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
26-05-2018, 09:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-05-2018 09:24 AM przez fext.)
Post: #359
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jest tak, jak pisałem wcześniej. Najmana zgubiły brak doświadczenia i brak zdecydowania. Myślę, że nawet on sam nie był w stanie wybrać, czy chce zorganizować wydarzenie sportowe (na co wskazywałaby obecność Buffera) czy freakshow. I na tym się wywalił, bo nie miał bladego pojęcia o organizacji dużego sportowego wydarzenia. Co do przyszłości, uważam że powinien "wrócić do korzeni" i zacząć organizować właśnie walki "freaków", by później stopniowo przechodzić do czegoś poważniejszego.

Taki system byłby i łatwiejszy i bezpieczniejszy. Szczególnie że cenionym freakiem jest sam Najman, wystarczyłoby tylko dostarczyć mu odpowiedniego przeciwnika. Gdyż problemem Marcina nie jest ani wiek, ani to, że nie potrafi boksować, tylko całkowity brak "serca do walki", co całkowicie dyskwalifikuje go jako zawodnika, który miałby mierzyć się nawet z równymi sobie. Innymi słowy Najman bryluje w ringu dopóty, dopóki jest całkowicie przekonany o swojej miażdżącej przewadze i nie zbierze czegoś choćby odrobinę mocniejszego. Kiedy to się staje, "duch w nim upada" i natychmiast się poddaje.

Dlatego według mnie na początek powinien całkowicie poświęcić się konwencji jarmarcznej. Zorganizować coś mniej spektakularnego, dla specyficznej publiczności. Jakiś przaśny show w stylu Najman vs Bonus BGC, ściągnąć też jakiegoś "siłacza", "wariata", choćby nawet Binkowskiego, wywiedzieć się, kiedy na przepustkę z zakładu karnego wychodzi Kostecki, dorzucić jakąś totalną egzotykę, tancerza erotycznego czy inną "Rafalalę" i już ma zapewnioną "kartę walk". W ostateczności może ratować się występami w stylu "bokser patałach" vs "przedstawiciel publiczności". Janusze przybędą tłumnie a sam organizator i zarobi i zdobędzie niezbędne doświadczenie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - fext - 26-05-2018 09:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości