Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
13-04-2018, 03:27 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-04-2018 03:28 PM przez Hugo.)
Post: #250
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Jest dokładnie tak, jak napisał fext. Binkowski to facet nieprzewidywalny i niezrównoważony emocjonalnie. Wpasowywał się dobrze w "kabaret", na jaki początkowo się zanosiło, ale nie pasuje do imprezy "poważnej", a nawet "bogoojczyźnianej", bo taki charakter gala Najmana zaczyna przybierać. Jednak robienie z niego "rasisty" to obłudny pretekst, który wzbudza moje oburzenie. Są dziesiątki bokserów, którzy wygadują większe głupoty, obrażają konkretnych ludzi, całe narody, rasy i wyznania religijne i nikt tego pod uwagę nie bierze.

Natomiast walki Sosnowski vs Najman nie chcę oglądać z innego powodu. Sosnowski przeputał wszystkie oszczędności, a Najman to przy nim krezus i zwyczajnie kupi tę walkę od niego. Sosnowski się podłoży, a Najman będzie chodził w glorii zwycięzcy. Nie chce mi się czegoś takiego oglądać. Zresztą organizator gali walczący z kimkolwiek to już jest sytuacja niesmaczna i podejrzana. Najlepiej byłoby w ogóle z walki Najmana zrezygnować. Poza nim samym nikomu jest niepotrzebna.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Hugo - 13-04-2018 03:27 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości