Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
29-03-2018, 01:12 PM
Post: #209
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
@SzalonyAli
Też bym wolał, ale ta gala ma zupełnie inną formułę ze względu na "część artystyczną" i związaną z tym oczekiwaną widownią. Tam nie będzie żadnych znawców boksu, bo takich nie interesuje jakaś Górniak. Przyjdą prości, niedzielni kibice, którym trzeba dać klasykę - "nasi biją obcych". Stąd też takie a nie inne nazwiska. Fonfara - Cuningham? Wcale nie jestem przekonany, czy Polak by tę walkę wygrał. Myślę wręcz, że mógłby zaliczyć kolejne dechy. Głowacki? Tu jest problem, bo aspiracje ma światowe, oczekiwania wobec niego też są wysokie a formę ma ostatnio beznadziejną. Kogo chciałbyś dla niego sprowadzić, żeby zwycięstwo było mniej więcej pewne, ale przeciwnik nie był patałachem w stylu bumów obijanych przez Szpilkę?

Z kolei Kownacki to też zupełnie inna półka, w tym przypadku trzeba by ściągnąć kogoś naprawdę solidnego i rozpoznawalnego. Jedyne, co mi przychodzi do głowy to Manuel Charr, tyle że wtedy właśnie to starcie powinno być walką wieczoru a nie jakich Wach z kimkolwiek. Do tego na undercardzie Talarek i choćby ktoś w stylu Cieślaka i mamy galę bokserską dla kogoś takiego jak ja. Ale to się nie spina z Górniakową i zawodnikami w stylu Szpilki, czy bumeranga Jackiewicza, wiecznie odchodzącego i powracającego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - fext - 29-03-2018 01:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości