Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
28-03-2018, 05:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 05:39 PM przez szalonyAli.)
Post: #200
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Haha, już moment. Mówiąc o tym , że rywale ogólnie spoko mam na myśli dobranie rywali. Szpilka wraca po 2 sromotnych porażkach, w dodatku miał długą przerwę między walkami.
Nie dostał jakiegoś węgra do obicia czy też kolejnego mocnego rywala tylko takiego Guinna , który gwarantuje spokojny powrót i przeboksowanie dłuższego dystansu. Izu też jak na powrót dostał odpowiedniego rywala , podobnie jak Wach. Jednak jak pisałem cała 6 ostatnie walki przegrała. Najmanowi chyba chodziło aby zrobić bokserskie święto i zapełnić narodowy. A to raczej nie są walki, które to gwarantują . Po prostu do głównych walk wieczoru mógł wziąść innych na przykład innych bokserów , bo Izu i Szpilka walczą na przetarcie. Mógł pokusić się o Kownackiego , Fonfarę . Może tym bardzo słabo przesadziłem , a Polsat boxing night ma mocniejszą rozpiskę i nikt nie pcha się na narodowy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - szalonyAli - 28-03-2018 05:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości