Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
28-03-2018, 01:39 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-03-2018 01:40 PM przez szalonyAli.)
Post: #197
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Rywale dla polaków ogólnie spoko. Dla będącego na równi pochyłej Szpilki ( 2 porażki przez ciezkie nokauty ) Guinn to rywal dobry. Wytrzymały juz raczej nie grozny( niby ma bombe w łapie) ale to już bokserski emeryt w dodatku 2 lata przerwy. Dla Izu Kassi. No też wytrzymały i trudny do boksowania rywal. No ale jest ostatnio rozbijany przez czołówke. Trafiony rywal na powrót. Chociaż ja bym wolał nie wiem takiego Salomona Haumono , tutaj moglibysmy liczyć na efektowny nakaut ze strony Izu. Wach Molina. Zawsze były pretedent do pasa. Ogólnie cała 6 swoje ostatnie walki przegrała i to się rzuca w oczy. Wogóle brak tutaj kogoś kogo mozna było by promować. Jest tylko Talarek i Sarara. Ale przydałby się nie wiem jakiś Stepień , Kukliński, Jeżewski, mogli ściągnąć Kownackiego no i nawet Fonfarę dla przyciągniecia widowni. Ogólnie jak na narodowe święto boksu w dodatku na stadionie narodowym to bardzo bardzo słabo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - szalonyAli - 28-03-2018 01:39 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości