Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
28-03-2018, 07:42 AM
Post: #194
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  Martin
Ja czerwcową gale akurat miło wspominam, choć oczywiście PPV nie kupiłem, bo trzy walki wieczoru to były missmatche.

Akurat tam poza walką Dąbrowskiego z Talarkiem to nie ma czego wspominać.

(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  Nawet jeśli patrzymy na największe nazwiska na gali, to ja bym wolę oglądać Suleckiego, Glowackiego czy Adamka niż Wacha, Izu i Szpilkę.

Wszystko się zgadza tylko pod warunkiem, że Sulęcki nie walczy z jakimś Bonellim czy jak mu tam było, Głowacki z jakimś totalnym bumem i anonimem a Adamek vs Haumono to wg mnie znacznie gorsze sportowo zestawienie niż Wach vs Molina.


(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  Spójrz pod względem widowiska, które na Narodowym musi być, jeśli Najman chce za rok robić kolejną galę. Z czym się kojarzą Kassi, Molina i Guinn. Z jakimiś niewyobrażalnymi nudami!

Widowisko to tam akurat będzie, Buffer, Edytka trochę fajerwerków, Janusze będą zadowoleni, im się nazwiska Moliny, Guinna i Kassiego prawdopodobnie z niczym nie kojarzą, pamiętać mogą tyle że Molina to ten, który znokautował Adamka, Kassi dał dobrą walkę Góralowi a Guinna to pamiętamy tylko my, którzy boksem interesują się na co dzień.


(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  Już najsolidniej i tak prezentuje się Kassi, jednak on najpewniej nie przyjedzie wygrać, bo a nuż jak ładnie przegra, to może dadzą mu jeszcze w Polsce zarobić.

To nieprawda, taki Abell przyjechał, rozwalił Zimnocha i co? I dostał kolejną walkę gdzie będzie miał możliwość ubić tym razem Adamka. Jeśli Kassi pokonałby Izu to tym bardziej mógłby liczyć na jakieś ciekawe oferty z Polski w przyszłości.

(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  tutaj naprawdę trzeba będzie się zaopatrzyć ze dwa litry kawy i z pięć energetyków, żeby to przetrwać. A co dopiero janusze na trybunach...

Nie pije ani kawy ani energetyków, ale zaopatrze się w dobre piwko na pewno.
Natomiast Janusze, którzy zasiądą na Narodowym będą zadowoleni bo to będzie taki sportowo-muzyczno-januszowy event gdzie będzie można zobaczyć na żywo m.in. kilku najlepszych ciężkich w Polsce.

(27-03-2018 11:10 PM)kubala1122331 napisał(a):  Ale matchmaking jest tak dramatyczny, że aż brakuje mi słów.

Nie zgodzę się, że matchmaking jest dramatyczny. To zbyt surowa ocena, jest średni ale nie dramatyczny. Z dramatycznym matchmakingiem mieliśmy do czynienia podczas borkowej gali w czerwcu, w której były takie oto "rewelacyjne" zestawienia jak: Sulęcki vs Bonelli, Masternak vs Siłłach czy Głowacki vs Altunkaya...
No i o czym już wspomniałem, walka wieczoru Adamek vs Haumono jest słabsza w mojej ocenie niż Wach vs Molina.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Martin - 28-03-2018 07:42 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości