Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
27-03-2018, 11:10 PM
Post: #191
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Martin
Ja czerwcową gale akurat miło wspominam, choć oczywiście PPV nie kupiłem, bo trzy walki wieczoru to były missmatche. Ale Tam była choćby elektryzująca walka Dąbrowskiego z Talarkiem czy ciekawa na papierze Balskiego z Janikiem (dopiero potem okazało się, że Janik to bum z epilepsją), a nawet walka niepokonanych Talarka z Wierzbickim. Mnie to interesowało. Nawet jeśli patrzymy na największe nazwiska na gali, to ja bym wolę oglądać Suleckiego, Glowackiego czy Adamka niż Wacha, Izu i Szpilkę. Spójrz pod względem widowiska, które na Narodowym musi być, jeśli Najman chce za rok robić kolejną galę. Z czym się kojarzą Kassi, Molina i Guinn. Z jakimiś niewyobrażalnymi nudami! Już najsolidniej i tak prezentuje się Kassi, jednak on najpewniej nie przyjedzie wygrać, bo a nuż jak ładnie przegra, to może dadzą mu jeszcze w Polsce zarobić. Guinn? Ja myślałem, że chłop nie żyje, taki stary! Molina? To już rozbitek, z Breazealem wyglądał fatalnie, jak zwykły bum. A przecież Dominic nie jest nikim mega wybitnym, żeby tak wytarl nim ring... Gdzie tu jakiekolwiek emocje? Gdzie jest widowisko? Tutaj nawet nie ma znaku zapytania, jeśli chodzi o zwycięzców. Kassi i Guinn przyjadą przegrać, Molina nawet jak raz trafi Mariusza to będzie i tak marny efekt. Jednak Mariusz to trochę większy chłop niż cruiser Adamek... Oglądam dużo gal ostatnio, ale tutaj naprawdę trzeba będzie się zaopatrzyć ze dwa litry kawy i z pięć energetyków, żeby to przetrwać. A co dopiero janusze na trybunach...

Żeby nie było, ja wciąż ściskam kciuki za Najmana i tę galę. Ale matchmaking jest tak dramatyczny, że aż brakuje mi słów. Może raz janusze dadzą się nabrać, na zasadzie, że oooo ich znam, walczyli z Adamkiem to pewnie sa dobrzy. Ale czy przyjdą za rok na drugą odsłonę, jak w połowie zasną i obudzi ich ochrona po gali? Jakoś wątpię...

Czekam jeszcze na rywala dla Talarka. Poki co, ósma walka na karcie Borka bardziej mnie jara niż tutaj walka wieczoru.. A nie powinno tak być.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - kubala1122331 - 27-03-2018 11:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości