Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
09-03-2018, 01:29 PM
Post: #123
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Myślę, że niektórzy mogą poczuć się nieco rozczarowani, ponieważ Najman zapowiadał zorganizowanie gali o niespotykanym do tej pory poziomie w PL, a w rzeczywistości będzie to tylko "ciekawa" impreza jak na nasze warunki. Ja też odczuwam lekki niedosyt, ale o tym poniżej.

Najman miał pewien problem, otóż dysponował pięściarzami wracającymi po porażkach. A jeszcze taki Izu jest na poziomie pięściarskiego kształtowania się. Dla Szpilki i Ugonoha rywale nie mogli być groźni, co nie znaczy że nie będą wymagający. Stąd duże prawdopodobieństwo, że ci dostaną rywali niewygodnych, ale bez ciosu i ofensywnych zapędów, tak też pojedynki te mogą stać na naprawdę niezły poziomie sportowym, ale nie będą widowiskowe. Ja np. z chęcią obejrzę Izu z Kassim, bo Fred to twardziel i tanio skóry nie sprzeda - nasz bokser będzie musiał się napocić, by dobrać mu się do skóry, a do tej pory kreatywność ringowa Ugonoha nie stała na najwyższym poziomie. Jeśli Szpilka dostałby Chambersa, to też byłby ciekawy tego starcia - Eddie nawet jeśli przyjedzie z równie leniwym nastawieniem, jakie pokazał przeciwko Washingtonowi, tak powinien wypaść lepiej niż w tamtym pojedynku, ponieważ Artur jest gabarytowo mniejszy, popełnia więcej błędów i łatwiej ulokować na nim kontrę.

Największym zawodem pozostaje jednak rywal dla Wacha. Molina i Helenius to ringowi nudziarze wyprowadzający po trzy ciosy na krzyż na rundę - jeśli dodać do tego "aktywność" Mariusza, tak naprawdę nie ma się czym ekscytować. Po main evencie jednak oczekiwałbym bardziej emocjonującego widowiska, niż starcie pięściarzy po prime, których style do siebie po prostu za cholerę nie pasują. Wolałbym nawet, aby Wach dostał przeciwnika z III ligi, ale który będzie głodny wygranej i w ringu będzie gryźć liny, jeśli od tego będzie zależało jego zwycięstwo. Szkoda, że nie udało się zakontraktować kogoś zza wschodniej granicy, w końcu Rosja ma kilku ciekawych HW, którzy nie wychodzą do ringu przynudzać - jakby udało się ściągnąć Pleczkę, Dawtajewa, czy nawet Afonina, tak byłoby b. dobrze. Ciekawe, czy kontaktowano się z Oscarem Rivasem? Choć gdyby go zakontraktowano i zrobiłby formę, tak istniałoby spore ryzyko, że połamie Mariusza.

Jestem ciekaw rywala dla Talarka, mam nadzieję, że choć w pojedynku z jego udziałem obejrzymy interesujący slugfest.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - redd - 09-03-2018 01:29 PM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości