Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 2.75 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
14-02-2018, 03:44 PM
Post: #67
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018)
Wywiad Interii z Bufferem na temat jego przyjazdu do Warszawy.

Michał Białoński: Jakie są pańskie uczucia przed Narodową Galą
Boksu w Warszawie?

■Michael Buffer: Jestem bardzo podekscytowany przed przyjazdem do Warszawy, mając w pamięci poprzednią wizytę
we Wrocławiu, gdy Witalij Kliczko skrzyżował rękawicę z Tomkiem Adamkiem. Różnica jest taka, że tym razem na swą pierwszą podróż do Polski wybiera się ze mną moja żona. Zdążyła już nawet zorganizować plan wizyty. Zawiera zwiedzanie Starego Miasta, Rynku Nowego Miasta i Placu Zamkowego. Rzecz jasna, musimy też zobaczyć najważniejsze katedry i kościoły, a także pospacerować po Łazienkach i Pałacu Łazienkowskim. Zamierzamy spędzić w Warszawie co najmniej tydzień i cieszyć się z każdego dnia!

Widownia na gali może sięgnąć 60-70 tys. fanów. Woli pan być mistrzem ceremonii na tak wielkich wydarzeniach, czy mniejszych, na kilka tysięcy?


■- Och, uwielbiam wielkie areny i stadiony, bo gale bokserskie organizowane na nich są najchętniej wspominane przez fanów. Boks
na nich jest jeszcze bardziej emocjonujący, gdyż wykorzystuje się najnowsze technologie, z wielkimi ekranami na czele, co pozwala
nawet tym, siedzącym w dalszych rzędach, być bliżej ringu, każdy cios widzieć lepiej, poczuć akcję.
To wspaniałe, móc odbierać energię, dreszcze emocji, jakie płyną z trybun w kierunku ringu, w reakcji na wydarzenia na nim.

Co pan najbardziej zapamiętał z pierwszej wizyty w Polsce?

■-Byłem pod wielkim wrażeniem wsparcia fanów. Kibice we Wrocławiu byli obiektywni, lojalni, to była fachowa publika. Spodziewam
się takiej samej w Warszawie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - Wietnam - 14-02-2018 03:44 PM
RE: Narodowa gala boksu Najmana (25 maj 2018) - MarcoPoloo - 21-03-2018, 10:26 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości