Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jorge Linares (42-3, 27 KO) vs Luke Campbell (17-1, 14 KO) 24.09.17
23-09-2017, 01:46 PM
Post: #2
RE: Jorge Linares (42-3, 27 KO) vs Luke Campbell (17-1, 14 KO) 24.09.17
Właśnie miałem zagadać na temat tej gali w innym temacie. Widzę, że wszyscy w typerze obstawiają zwycięstwo Linaresa. Moim faworytem jest jednak Campbell i to dość wyraźnym. Myślę, że Brytyjczyk nie ustępuje mu pod względem techniki, co prawda wydaje się być nieco słabszy fizycznie (chociaż nie ma co się bardzo sugerować tą porażką z Mendym, bo mam wrażenie, że od tego czasu znacznie się w tym elemencie poprawił, natomiast ma silny cios, który w połączeniu ze szklanką Linaresa powinien mu przynieść zwycięstwo. Linares to świetny bokser, ale jednak ci rywale w Wielkiej Brytanii trochę mu pasowali. Matthews dawno past prime, do tego zawsze szklany. Crolla to dla mnie zawsze tylko bardzo solidny zawodnik o niezłej technicze, ale nie popartej siłą fizyczna czy mocnym uderzeniem. Campbella oceniam z nich wszystkich najwyżej i wydaje mi się, że jak nie spali się psychicznie (pierwsza walka na wyjeździe, gdzie nie będzie wielkim faworytem) to powinien zwyciężyć.

Jak wy to widzicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Jorge Linares (42-3, 27 KO) vs Luke Campbell (17-1, 14 KO) 24.09.17 - kubala1122331 - 23-09-2017 01:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości