Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
07-08-2017, 01:25 PM
Post: #5
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
Nie no, Kubala nie przesadzaj. Zajebisty undercard to był na walce z Alvarezem, ale tam main-event się bronił sam. Tak samo walka z Pac-Manem była dużo ciekawsza.
Nie pamiętam undercardów z walk z Maidaną i Berto, ale tak naprawdę tylko w tej ostatniej potyczce tło mogło być ciekawsze. Aż sprawdzę.
Ok, z Berto: Martinez vs Salido, Jack vs Groves, pełna zgoda.
Maidana: Khan vs Colazzo, Love vs Periban, Broner vs Molina (serio?)
Maidana: Vazquez vs Bey, Santa Cruz vs Roman (seriooo?)

Overall nie czepiałbym się gal Floyda bo są dużo lepsze na undercardzie od potyczek Top Rank czy walk Kliczki.

Co do tego undercardu to jest wyborny.

Davis - Martinez - a ja kurde wietrzę niespodziankę w postaci ciężkiej przeprawy Gervonty. Nawet liczę się z jakąś sensacją. W ogóle mi się nie chce wierzyć, że Davis jakoś obtańcuje Martineza i go ośmieszy jak ostatniego głupka. Może życzeniowo, ale przewiduje równe starcie i sporą ilość rund. Inna rzecz, że to bardzo dobry rywal dla Davisa, bo Martinez ma niezłe nazwisko i pozwoli zbudować lepszą pozycję Amerykaninowi.

Porter - Dulorme - Porter to jeden z moich ulubieńców. Nie ma boxera w półśredniej, który z nim by wygrał. Dulorme jest ciekawy, ale musiałby być z 3-4 kg cięższy (w dniu ważenia) i mieć sporo większy zasięg ramion (czyli być Larą) żeby mieć szanse. Liczę na efektowne zwycięstwo maszynki do mielenia.

Jack - Cleverly - dla mnie Jack jest dużo lepszym bokserem i jedyne co premiuje Nathana to warunki fizyczne/fakt że jest w półciężkiej od dawna. Cleverly osiągnął więcej niż może, jego charakter i styl to gwarancja przyjemnej bitki, ale Jack chyba nie da się zaskoczyć i sobie poradzi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017 - Gogolius - 07-08-2017 01:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości