Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
07-08-2017, 11:49 AM
Post: #4
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017
Martin
Na galach Mayweathera już od kilku lat dużo ciekawszy jest undercard niż sama walka wieczoru Smile

Ten mi się bardzo podoba, chociaż oprócz potyczki Jacka z Cleverlym (ja Nathana bardzo cenię, jako pięściarza) faworyci są oczywiści. Najmniej czekam na walkę Portera z Dulorme, ponieważ ten pierwszy jest z lekka przeceniany, a ten drugi nigdy pewnego poziomu nie przeskoczy. Ja jednak będę nieco zdziwiony, jeśli będziemy świadkami czasówki na Dulorme. Davisa z Martinezem jestem bardzo ciekawy, ale dobrze piszecie, nie wiadomo w jakiej dyspozycji przede wszystkim psychicznej będzie Roman po tej deklasacji z Łomaczenką. Jeśli jednak będzie w świetnej formie to może być bardzo ciekawy pojedynek, gdzie Davis będzie musiał się namęczyć. Liczę, że Martinez trochę postraszy faworyta, urwie kilka rund, ale na zwycięstwo raczej szans nie ma. Badou Jack - Nathan Cleverly to dla mnie duża niewiadoma. Szwed jest dla mnie dużą niewiadomą, bo jakoś zwykle mi z nim nie po drodze Tongue Widziałem tylko jeden pojedynek, z Dirrelem, gdzie to chyba Amerykanin okazał się po prostu przeciętniakiem. Muszę nadrobić jego potyczkę z deGalem ze stycznia tego roku i dopiero wtedy będę w stanie wskazać faworyta. Ale kibicuję Natowi.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Davis, Porter, Jack: undercard 26.08.2017 - kubala1122331 - 07-08-2017 11:49 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości