Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
24-09-2012, 10:47 AM
Post: #226
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Super musza:
-wypada Cesar Seda, który dawno już w tej kategorii nie walczył
-Ryo Akaho wchodzi na miejsce 9,
-Mayol spada z 7 na 10,
-Sanchez awansuje o 1 miejsce, przed Cazaresa (tego ostatniego na razie zostawiam, nie bardzo jest kogo wrzucić)
-Montes takimi walkami, jak z Ibarrą wiele nie zyska, zostaje tam, gdzie był,
-wyprzedza go Oleydong, który ląduje na 7 miejscu.

Super kogucia:
-wraca Arce, którego pozostawienie w dziesiątce koguciej nie ma na chwilę obecną sensu; meksykańskiego wojownika umieszczam na wysokim 4 miejscu, tym samym spychając resztę ekipy oczko niżej, a Poonsawata poza dziesiątkę.

Kogucia:
-miejsce po Arce zajmuje AJ Banal, wkraczając na 10 pozycję
-Santa Cruz przeskakuje Darchinyana, który pewnie już w tej kategorii nie powalczy.

Lekka:
-niedokończona po raz kolejnyWink póki co, Burns przeskakuje Abrila, meldując się na 3 miejscu, a Mitchell spada o 1 pozycję, za Reesa (nawiasem mówiąc, ciekawy rywal dla zarówno Rickstera, jak i Kevina).

Średnią zostawiam bez zmian.

Cruiser: Ross wchodzi na wolne 10 miejsce, Włodarczyk broni 5, Hernandez spada na 3, za Afolabiego, który bił się z liderem jak równy z równym.

I gratis, dla tych, którzy nie czytali, pierwszy mój prawdziwy artykuł na stronie głównej bokser.org:
http://www.bokser.org/content/2012/09/22.../index.jsp

Dziś wieczorem, lub jutro, jeszcze do rankingu wrócę, została mi super piórkowa do sprawdzenia, wiecznie niedorobiona lekka i półśrednia, z której jestem najbardziej niezadowolony (nie wiem, co zrobić z Lopezem, Ortizem i Berto).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Maynard - 24-09-2012 10:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości