Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
13-09-2012, 11:45 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 11:45 AM przez Mastrangelo.)
Post: #217
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Bellew może i zasługuje na miejsce w 10-tce, ale jeśli ma awansować przez pokonanie skończonego Mirandy, to nie bardzo.
W lekkiej myślę, że na miejsce w 10-tce zasługuje ograniczony boksersko, ale sprawdzony Koreańczyk Kim. Patrząc na jego resume myślę, że wrzuciłbym go również przed Bogere. Znokautował Maraliego, który wcześniej zlał Billyego Diba(wał okrutny) i Gamaliela Diaza, do tego zwycięstwa nad Harrisem, Ahmetem Diazem, Amidu, Dong-Hyuk Kimem, Rahimovem - wszyscy naprawdę solidni zawodnicy! Myślę, że mimo dwóch dość jednostronnych porażek należy mu się miejsce w 10-tce.
W wadze Cruiser zostawiłbym wakat do czasu walki Palaciosa z Włodarczykiem, spodziewam się nowego mistrza a ta 10-tka będzie w sam raz dla naszego Krzysia Wink.
@Bandit
Huck przejedzie się po Hernadezie jak czołg jeśli kiedyś będą ze Sobą walczyć Wink.

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Mastrangelo - 13-09-2012 11:45 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości