Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
12-09-2012, 02:24 PM
Post: #213
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Zacząłem kolejną serię aktualizacji. Na pierwszy ogień poszła kategoria lekka i niższe.

Super musza:
-Tomonobu Shimizu ogłosił zakończenie kariery, więc wypada z rankingu. Za niego wchodzi Rodel Mayol, którego przesuwam z muszej (Shimizu był 5, Mayol wbija na miejsce 7, bezpośrednio za swoim najbliższym rywalem - Sanchezem)

Musza:
-miejsce zwolnione przez Mayola zajmuje solidny Juan Carlos Reveco

Piórkowa:
-Gamboa już na pewno tu nie zawalczy, więc tymczasowo wypada z rankingu, bo chciałem, żeby ten odzwierciedlał aktualny stan rzeczy. Tym samym Salido zajmuje miejsce pierwsze, Gonzalez drugie itd. Starą-nową twarzą jest Ponce de Leon, którego przeniosłem z super piórkowej do kategorii w której stoczy najbliższą walkę. Miejsce w super piórkowej już czeka na Yuriego, nie wiadomo tylko, które, dlatego zostawilem wakat na 10.

Lekka:
-Molina po takim występie wypada z dziesiątki (nawet nie próbował wrócić do gry po zainkasowaniu pierwszej bomby). DeMarco zostawiam na miejscu 2, ale zwiększył dystans do kolejnych z pewnością. Wiele zależy od najbliższego występu Vazqueza. Po przemyśleniu sprawy Beltrana przerzucam z 10 na 8 miejsce, a 10 zostawiam nieobsadzone. Czekam na Wasze sugestie co do tego miejsca. Muszę obejrzeć Arakawę chyba, bo to pierwszy kandydat, który przychodzi mi na myśl. Drugim jest Luis Ramos Jr, a trzecim Broner, kiedy już pojawi się w lekkiej, rzecz jasna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Maynard - 12-09-2012 02:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości