Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
09-09-2012, 05:32 AM
Post: #194
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Maynard:

waga lekka
1.Vazquez, rozbił całą czołówkę, należy mu się 1 miejsce jest 2 według the ring tuż za DeMarco. Mam nadzieję że zawalczą w przyszłości.
2.DeMarco - Od świetnego Linaresa po nokaut w 40sekund na Molinie,jest 1 w the ring, jednak to za mało żeby stawiać go wyżej nad Vazqueza.
3.Abril - Miejsce za pokonanie Miguela Acosty i zdeklasowanie Brandona Riosa. W niedalekiej przyszłości zawalczy o pas WBA, z jeszcze nieznanym rywalem.
4.Ricky Burns
5.Dość wątpliwe miejsce Mitchella, którego przecież położył Katsidis,jednak pokonał bestię Prescotta, i dość solidnego Murraya.
6.Raymundo Beltran czemu tak wysoko? odpowiedź, Pojedynek z Ramosem Jr oraz Bogere powinien wygrać, z Ramosem punktowałem 96-94 dla Beltrana. A z Bogere 97-93.(oczywiście to moja punktacja, ale nie jest to żaden średniak,czy odskocznia) pokonał takżę Lundy'ego, zapewne gdyby został oszukany Lundy dalej byłby na tym 3/4 miejscu.
7.Rees Walijczyk, walczy dość agresywnie przez co dużo zbiera na głowę(wątpie żeby to się sprawdziło z DeMarco czy Vazquezem).Jednak posiada EBU i rozbił solidnego Matthewsa, czy Mezaache w obronie EBU.
8.Thompson przeszedł do super piórkowej,moim zdaniem w lekkiej to ył jednorazowy wypad jak na razie. Zdobył WBC INt silver w S.piórkowej, więc coś to znaczy. Na jego miejsce umieściłbym Bogere, który oprócz Beltrana nie jest dobrze sprawdzony.
9.John Molina, wtopił z moliną ale pokonał Hammerin Hanka, w dobrym stylu choć przegrywał na pkt, nie ma powodu wyrzucać go z rankingu gdyż nie ma kogo nim zastąpić.
10.Henry Lundy pewnie gdyby nie wygrał z nim Beltran, a Hammerin zwyciężył by przez wał zostałby w czołowej 5 twojego rankingu. Nie widzę powodu wyrzucać go z rankingu to dobry pięściarz, chodź przegrana z Moliną czy ostatnio z Beltranem, który wygrał minimalnie ma duże szansę na zwycięstwo w rewanżu.

Kolejna 2 bez miejsc w stawce o wejście do 10 przy upadku innych, lub cennym zwycięstwie.

Ji-Hoon Kim - Pokonał w 1rundzie Ammetha Diaza, który rozbił Raymundo Beltrana, później przegrał co prawda z Leonardo, ale zdobył w powrocie mistrzostwo korei. I do zwycięstw dołożył Yakubu Amidu, czy niepokonanego uzbeka Rahimova.
Luis Ramos Jr - Niepokonany prospekt pokonał moim zdaniem nie słusznie Beltrana, bardzo dobry zawodnik rozważyłbym jego miejsce o wejście do 10 (link do walki z beltranem) http://www.allthebestfights.com/ramos-jr...elea-2012/

Oczywiście są to tylko moje "pomysły" ranking jest twój zrobisz co chcesz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Bandit - 09-09-2012 05:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości