Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
07-09-2012, 02:17 PM
Post: #188
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września!
Wreszcie się wziąłem za zaktualizowanie całości.

Pierwsza część, czyli kategorie od słomkowej do lekkiej włącznie, oraz średnia (najbardziej zdezaktualizowana), już zrobione.

W słomkowej pojawia się Mario Rodriguez, od razu na 3 miejscu, przed Joyi, którego znokautował. Ten ostatni spada z 2 na 4 miejsce, co jednocześnie pozwala Denverowi Cuello awansować na 2 pozycję, bezpośrednio za Iokę. Poza ranking wypada Carlos Buitrago, ale on ma jeszcze czas, żeby wrócić z "rezerwy" do dziesiątki.

Lekka - wywaliłem jednak, zgodnie z Waszym życzeniem, Riosa, który już w lekkiej nie powalczy na pewno, a ostatnia jego walka zakończyła się skandalem. Na 10 miejscu pojawia się, również zgodnie z sugestiami, Fernando Beltran. Blisko dziesiątki Luis Ramos, Nihito Arakawa i Henk Lundy.

Średnia - tu miałem największy kłopot. Ostatecznie na 2 miejscu ląduje niedoceniany wcześniej przeze mnie Geale (z siódmego), Sturm spada na 4, za swojego pogromcę, oraz Chaveza, Gołowkin zostaje na 5 (wyprzedza Piroga, ale przed nim znajduje się Geale). Pirog i Macklin - jedna pozycja w dół, a reszta bez zmian.

Wieczorem druga część zabawy - została mi przede wszystkim junior półśrednia, gdzie czeka miejsce po Maidanie, super średnia do sprawdzenia przed walką Warda i poprawienie opisów w pozostałych, zwłaszcza półciężkiej i cruiser.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 7 września! - Maynard - 07-09-2012 02:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości