Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
24-08-2012, 08:56 PM
Post: #186
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 22 sierpnia!
Oki, zgodnie z sugestią Mastrangelo, wolne miejsce w junior muszej zajmuje Alberto Rossel (nawet 9, przed Guevarą). Dziwna ta kategoria, mało się w niej ostatnio dzieje, więc niech Peruwiańczyk ma ten zaszczyt za swoją aktywność i cierpliwe czekanie na szansę.

Ciekawa walka odbędzie się 6 października, rewanż pomiędzy Adrianem Hernandezem a Kompayakiem Popramookiem, tym razem w Meksyku. Bez wątpienia Hernandezowi się należało. Mam nadzieję, że Sulaiman dotrzyma też słowa i nakaże walkę zwycięzcy z pokrzywdzonym w Tajlandii Taconingiem.

Jeśli już jesteśmy przy WBC, to ogłoszono nazwiska najbliższych rywali dla 3 japońskich mistrzów tej federacji. Igarashi powalczy z Nestorem Narvaesem (Argentyna, nie jest spokrewniony z Omarem Narvaezem), Aoh z Gamalielem Diazem (liczyłem na coś lepszego w jego wykonaniu), a Yamanaka - z Tomasem Rojasem (chyba najciekawsze zestawienie). Mam nadzieję, że chłopaki sobie poradzą, a następni ich rywale będą z nieco wyższej półki.

W junior półśredniej chyba faktycznie postawię na Oluseguna, albo Szafikowa. Muszę tylko znaleźć jakieś ich ciekawe walki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 22 sierpnia! - Maynard - 24-08-2012 08:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości