Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
04-08-2012, 10:34 PM
Post: #176
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
@Maynard
Moje propozycje/sugestie co do rankingu, bo ostatnio dział się całkiem sporo.

1)Kategoria junior musza
- Nie tyleż sugestia, co bardziej pytanie, które już zadał @redd... Co zrobisz z Solisem? Bo jak już wspominano IBF pełnoprawnym mistrzem uczyniła Casimero, więc jakoś by to należało chyba poukładać. Ale szczerze mówię, że nie mam pojęcia jak...

2)Kategoria super piórkowa
- Z ciężkim sercem (bo mam słabość do tego faceta), ale Uchiyama powinien spaść za plecy Bronera, który zdeklasował swojego rywala, a Japończyk niestety przez kontuzję bardzo pechowo zremisował. Szkoda, bo miałem nadzieję na taki "korespondencyjny" pojedynek Broner-Uchiyama, no ale cóż...

3)Kategoria lekka
- Zaskoczyła mnie nieco porażka Lundy'ego, z którym nie bardzo wiem co zrobić. Bo można albo wyrzucić całkiem z rankingu a na jego miejsce wstawić Beltrana albo zepchnąć "Hanka" na miejsce 10, za plecy Reesa i Thompsona. Skłaniałbym się raczej ku tej drugiej opcji.

4)Kategoria półśrednia
- Mam problem, nie ukrywam. Guerrero zasługuje chyba na miejsce w dziesiątce, bo niepokonanego, solidnego Aydina pokonał pewnie (miał co prawda parę gorszych chwil, ale w mojej opinii nie zaburzają one przebiegu całego pojedynku), tylko za kogo? Mam pomysł, ale kontrowersyjny, mianowicie wywaliłbym z rankingu Berto: nieaktywny od prawie roku, a i wpadka dopingowa swoje zrobiła. W każdym razie do Brooka każdy o oczko w górę, a na wolne miejsce 10 wskoczyłby "Duch". Chociaż z drugiej strony, czy to nie lekka przesada? Na Twoim miejscu @Maynard miałbym całkiem ciężką przekminę jak to zrobić. No, chyba że Guerrero w ogóle do rankingu nie trafia, wtedy nie ma nad czym myśleć.

5) Kategoria super średnia
- Grovesa widziałbym lokatę wyżej, za plecami Dirrela, ale tylko ze względu na nieaktywność tego drugiego. George co prawda ostatnią walkę całkiem gładko wygrał, ale jakoś mnie nie porwał. Swoją drogą to chętnie zobaczyłbym Grovesa ze Stevensonem.
- Oosthuizena zostawiłbym na siódmej lokacie. Z Bryantem wygrał pewnie, ale na przeskoczenie nawet nieaktywnego Dirella to moim zdaniem za mało.

To chyba póki co tyle.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Szakal - 04-08-2012 10:34 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości