Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
20-07-2012, 05:29 PM
Post: #172
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
Kurde, nie spodziewałem się, że wywołam aż taką dyskusję w tym wątku, na temat półciężkiej.

Po kolei:

-walkę Fonfara-Johnson wypunktowałem 96-94 dla Johnsona, ale wydawało mi się, że dałem mu kilka wyrównanych rund. W każdym razie zgadzam się z Mastrangelo w jednym - skuteczność ciosów Fonfary była dość marna. Jego kandydaturę rzuciłem nieco prowokacyjnie, żeby zobaczyć, jak go oceniacie. Na pewno ma potencjał, ale też na pewno nie zasłużył na miejsce w dziesiątce.

-Cornelius White - nawet nie wiedziałem o tej jego porażce przed czasem. Widziałem walkę z Despaigne, nie widziałem z Suchockim, ale jako że nikt nie pisze o wałku, przyjmuję, że wygrał zasłużenie. W dodatku wysoko. A Suchocki był u mnie w rankingu.

-Braehmer - chyba faktycznie bez sensu rzuciłem tę kandydaturę.

-Bellew - skoro jest Cleverly (dość wysoko), to w sumie i on powinien. Zastanawiam się właśnie nad tą kandydaturą, jako konkurencyjną dla White'a.

Swoją drogą, w półciężkiej zapowiada się kilka dobrych walk - Camillo z Kowaliowem, Chilemba z Erdei (zobaczymy, ile warty jest uważany za wielki talent Afrykanin, jeżeli oczywiście Erdei w ostatniej chwili się nie wycofa), Cloud z Pascalem (nie powinna być to walka o pas, ale ciekawe zestawienie i na pewno "będą grzmoty"), wiadomo- Dawson z Wardem. Szkoda, że nic nie zapowiada rewanżu Cleverly-Bellew, ani obrony Szumenowa z kimś sensownym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Maynard - 20-07-2012 05:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości