Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
20-07-2012, 11:55 AM
Post: #170
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
@Hugo
White ma pełno bumów w rekordzie, ale to ma niewiele do rzeczy. Te walki z punktu widzenia rankingu nie mają znaczenia, liczą się starcia z solidnymi bokserami. A tutaj White wypada najlepiej z wymienionej trójki (nie patrząc na całokształt kariery Braehmera). Bellew dał dobrą walkę przeciwko Cleverlemu (punktowałem remis) i był to jego najlepszy występ. Macintosh to średniak, Guktneht go zupełnie zdominował i skończył przed czasem. McKenzie to podobna klasa (może nawet trochę lepszy), ale to też średniak.

Despaigne to solidny pięściarz, dobrze wyszkolony - stawiam go wyżej od wymienionej dwójki. A w walce z Whitem został rozbity i gdyby walka była zakontraktowana na 8, 10 rund to zapewne przegrałby przed czasem. Suchocki to poziom (jak dla mnie) zbliżony do Cleverlyego . Walki nie widziałem, bo nigdzie jej nie ma (mam nadzieję, że w końcu będzie dostępna), ale zdaje się, że White wygrał tę walkę całkiem wyraźnie.

Co do porażki z Georgem to pamiętajmy, że White zaliczył ją walcząc w super średniej. Nie chcę, aby to zabrzmiało jak "porażki w innych kategoriach wagowych nie powinny być brane pod uwagę", ale być może White w półcieżkiej jest lepszym zawodnikiem? Po prostu nie musi już tyle zrzucać, aby dobić do limitu. W każdym razie jego dokonania w półciężkiej (poza zwycięstwami nad dwoma bumami) są na duży +.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - redd - 20-07-2012 11:55 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości