Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
20-07-2012, 08:31 AM
Post: #167
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
(20-07-2012 07:17 AM)Hugo napisał(a):  @Mastrangelo

Ranking Maynarda to nie jest właściwe miejsce na długą polemikę odnośnie konkretnej walki. Wobec tego krótko. Nie jest mi znany fakt, żeby bokser, który wygrał, twierdził po walce, że przegrał. Johnson byłby chyba absolutnym prekursorem. Nie wiem, na jakich zagranicznych forach czytałeś, że Johnson wygrał tę walkę. Ja czytałem tylko na boxingnews24, napisaną przez faceta (bodajże nazywa się Dower) znanego z tego, że nienawidzi Polaków. U tego "fachowca" Polak zawsze przegrywa, nawet gdy nokautuje.
Hahah, no bez żartów. Nie znam tego gościa, ale domyślam się, że taką sławę zyskał bo się Polacy obrazili że punktował walkę Admka z Chambersem dla Eddiego. Nienawidzi Polaków? To samo słyszałem o Danie Rafaelu jak było oburzenie, że powiedział że Adamek nie ma szans z Klitschko. Śmieszne myślenie Wink. Niedługo ja tutaj też będę znany z tego że nienawidzę Polaków.
Nie wiem też czemu mi podsuwasz opinie innych ludzi, zamiast po prostu obejrzeć jakąś losową rundę i powiedzieć mi co Fonfara zrobił według zasad jakie obowiązują, żeby być ogłoszony zwycięzcą. Mała podpowiedź, nietrafione ciosy w tym nie pomagają. A jeśli nie uważasz, że ta opinia z moich ust jest wiarygodna to możesz usłyszeć to także od sędziego: (od 30:00)
http://www.youtube.com/watch?v=-AGeY0rh-VE
A teraz obejrzyj byle rundę i zapunktuj jak trzeba Wink.
Co do Glena będącego prekursorem, to coś w tym jest! Mnóstwo razy widziałem bokserów płaczących, że ich oszukali chociaż przegrali sprawiedliwie, ale kogoś tak pogodzonego z porażką po takiej walce jeszcze nie widziałem. Myślę, że po prostu był zawiedziony Sobą, tym jak stracił siły. Zresztą nawet przed walką mówił o emeryturze, już sam fakt, że po wyrównanej walce nie narzekał na sędziów jak ZAWSZE robił to wcześniej, nawet po walce z Bute, powinno coś Ci powiedzieć o jego stanie mentalnym.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Mastrangelo - 20-07-2012 08:31 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości