Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
20-07-2012, 07:17 AM
Post: #166
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
@Mastrangelo

Ranking Maynarda to nie jest właściwe miejsce na długą polemikę odnośnie konkretnej walki. Wobec tego krótko. Nie jest mi znany fakt, żeby bokser, który wygrał, twierdził po walce, że przegrał. Johnson byłby chyba absolutnym prekursorem. Nie wiem, na jakich zagranicznych forach czytałeś, że Johnson wygrał tę walkę. Ja czytałem tylko na boxingnews24, napisaną przez faceta (bodajże nazywa się Dower) znanego z tego, że nienawidzi Polaków. U tego "fachowca" Polak zawsze przegrywa, nawet gdy nokautuje.

@redd

Porażka z George'em nie dyskredytuje White'a jako boksera w ogóle, ale jako kandydata do pierwszej 10. rankingu w tym konkretnie momencie. Spośród innych kandydatów, Braehmer i Bellew takich wpadek nie mają w ogóle, a Fonfara ma jedną sprzed 4 lat z Findleyem. Poza tym bilans zwycięstw White'a wygląda marnie w porównaniu do konkurentów. Owszem, zwycięstwo nad Suchockim robi wrażenie (chociaż należałoby obejrzeć walkę, żeby je właściwie ocenić), ale Despaigne to tylko średniak, a pozostali pokonani rywale White'a to megabumy, przy których nawet przeciwnicy Fonfary to giganci.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Hugo - 20-07-2012 07:17 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości