Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
19-07-2012, 03:46 PM
Post: #164
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
(19-07-2012 03:40 PM)Hugo napisał(a):  @Mastrangelo
Jestem zszokowany twoją oceną walki Fonfara - Johnson (a także punktacją). Tym bardziej, że sam Johnson przyznał, że Fonfara był lepszy. Bardzo kategorycznie i negatywnie oceniasz też sędziów tego pojedynku. Amatorzy? Wszyscy trzej? Jeden przesadził z punktacją na rzecz Fonfary, ale 97:93 było moim zdaniem jak najbardziej w porządku. Dodam, że nie jestem fanem Fonfary i niejednokrotnie bardzo krytycznie oceniałem poczynania jego promotora i sztabu szkoleniowego. Jednak odwagę i dobre przygotowanie należy docenić, a nie szukać dziury w całym i na siłę przyznawać zwycięstwo weteranowi, który sam uznał, że przegrał uczciwie.
Poczekam aż Glen to obejrzy na chłodno, po walce niektórym bokserom ciężko jest to czasem wyczuć, szczególnie będąc tak wyczerpanym jak Johnson pod koniec walki i nawet przed nią mówić już o emeryturze.
Naprawdę, polecam Ci obejrzeć nawet nie całą walkę, ale jakieś wybrane rundy poza 1,3,8,10 i zwrócić uwagę na niesamowitą ilość ciosów blokowaną przez Johnsona.
Szukanie dziury w całym? No bez żartów. Ja szanuję Fonfarę za odwagę, chęć sprawdzania się, ale to nie znaczy, że mam zaraz przymykać oko na pewne sprawy. On tej walki nie wygrał. Nie wiem też skąd ten szok. Nie wiem jakie nastroje są na polskich forach, ale za granicą wielu ludzi jest podobnej opinii do mojej. W tym Ci, których zdolności punktowania najbardziej szanuje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Mastrangelo - 19-07-2012 03:46 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości