Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
18-07-2012, 11:30 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-07-2012 11:32 PM przez Mastrangelo.)
Post: #159
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
Dobra, w końcu udało mi się dorwać wszystkie walki, więc po kolei.
Igarashi - Sonny Jaro fajna walka do oglądania, mogła iść w obie strony, punktowałem remisowo, ale jeśli chodzi o sam poziom to po prostu porażający. Jedna z najsłabszych(poziomem, bo walkę samą polecam) walk mistrzowskich jakie widziałem w ostatnich latach. Jaro to naprawdę był zdecydowanie najgorszy mistrz PFP. A Igarashi? Niewiele lepszy, naprawdę słabizna. Ja przemeblował bym trochę tą dziesiątkę, szczególnie chodzi mi o 4-kę Igarashi, Jaro, Sosa, Wonjongkam.
Igarashi od biedy może zostać na tym 4-tym miejscu jako że wygrał ostatnią walkę i zdobył ten pasek, ale zaraz za niego przesunąłbym dwójkę Melindo i Mayol.
Co do Jaro, nie mam wątpliwości że powinien spaść niżej. Pytanie tylko jak nisko. Na pewno za Wonjongkama, Sose i wspomnianą wcześniej dwójkę Filipińczyków. Jedno zwycięstwo które myślę, że śmiało można uznać za szczęśliwe(w sensie - był w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie)nie może przekreślić jego wszystkich innych występów przeciwko najlepszym przeciwnikom. Szczerze, to ja wyrzuciłbym go całkiem. Za niego wrzuciłbym Wilberta Uicaba, który moim zdaniem pokonał i Igarashiego(wyrównana) i Sosę(oszukali go). Inni kandydaci to Nunez, Segura, czy Reveco.
Co do innych propozycji, to wrzuciłbym Larę przed Kirklanda no i w ciężkiej, tak jak koledzy proponowałbym stopniowe zjeżdżanie w dół Chagaeva.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Mastrangelo - 18-07-2012 11:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości