Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
17-07-2012, 11:12 PM
Post: #153
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
OK, zrobiłem kilka korekt.

Po pierwsze musza: Igarashi po zdobyciu pasa The Ring awansował z 9 wylądował na miejscu 4, zaraz przed Jaro (walki oczywiście jeszcze nie widziałem, ale podobno była wyrównana). Ciekawi mnie, czy dojdzie do skutku pojedynek Vilorii z H. Marquezem (chyba na szczęście zniechęcił się do super muszej), planowany jest na 29 września. Ma potencjał!

Super musza: Oleydong na miejscu 10 za Lopeza, który po porażce z Sato żegna się z rankingiem.

Junior półśrednia: największe zmiany - nowym liderem Marquez (sorry, może w jego akurat przypadku jestem nieco stronniczy), za nim Garcia, miejsce na podium dostaje też Mathysse, za nim Khan, dalej kolejność bez zmian.

Ciężka: Haye wchodzi na miejsce 3, tak więc już nikt się nie przyczepi, że nie ma go w rankingu. Chisora wypada z dziesiątki. Sam jestem w sumie zadowolony z takiego obrotu sprawy. Liczę jeszcze na to, że Mitchell ogra Banksa i umocni się na 10 pozycji.

Na koniec półciężka: umknęła mi jedna rzecz - Suchocki przegrał z Whitem. Tak więc Rosjanin wypada z zestawienia, ale zostawiam 10 miejsc zwakowane, liczę na wasze sugestie. Wstępna lista ("shortlist") zawiera następujące nazwiska: Cornelius White, Andrzej Fonfara, Tony Bellew i Jurgen Brahmer. Kogo proponujecie? A może macie też inne kandydatury?

Pozdrawiam i zapraszam także do dyskusji o innych kategoriach wagowych (wiem, że muszę tu i ówdzie znowu zaktualizować opisy, ale mam mało wolnego czasu)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Maynard - 17-07-2012 11:12 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości