Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
15-07-2012, 07:50 AM
Post: #149
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
Cytat:Maynard, znasz Masamoriego Tokuyame?
Yep, bardzo ciekawa postać i rzeczywiście dobre porównanie. Zresztą, Japończycy zazwyczaj mają to do siebie, że walczą "lekko" i znakomicie poruszają się w ringu. Swoją drogą, jeśli się nie mylę, to Sato ma ten sam pas, który posiadał Tokuyama?

Wracając do rankingu, to mam dwie rozkminy na dziś.

Pierwsza, istotniejsza, to jak poukładać junior półśrednią po porażce lidera. Wydaje mi się, że Khan wyląduje na miejscu 4, między Mathysse, a Petersonem. Nie wiem tylko, kogo umieścić na prowadzeniu - Garcię, czy starego wygę Marqueza, który, przypominam, właśnie w limicie junior półśredniej stoczył trzecią, udaną walkę z Pacquiao. Do tego istotne zwycięstwo odniósł jeden z moich "ulubieńców" - Cuenca, jeszcze bardziej poprawiając swój nieprawdopodobny rekord. No, ale jeżeli mam być obiektywny, to nie kwalifikuje się on do dziesiątki niestety.

Druga sprawa, to jak wysoko umieścić Haye'a po nokaucie, jaki zafundował rywalowi z pierwszej dziesiątki. Powrót zaiste efektowny, więc będzie minimum czwarta pozycja, a może i trzecia. Chisora po dwóch porażkach z rzędu, w tym jednej przed czasem na pewno ranking opuszcza.

Czekam też na jutrzejsze walki w muszej i super piórkowej. Mam nadzieję, że uda się szybko komuś znleźć coś w necie, bo oczywiście na żywo nie obejrzę z powodu roboty (no, chyba, że kierownika nie będzieWink ).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Maynard - 15-07-2012 07:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości