Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-07-2012, 10:56 PM
Post: #146
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca!
No dobra, stwierdziłem, że mam wenę, więc usiadłem sobie na kanapie, otworzyłem piwko i... macie aktualizację już dzisiajSmile

Wyjątkowe zainteresowanie podczas tego weekendu zmotywowało mnie do napisania kilku opisów całkowicie od nowa i podzielenia rankingu na 3 części w 3 różnych postach, żeby nic mi znowu nie zjadło.

A więc tak:

-ciężka: Thompson po takiej porażce, która nastąpiła po długiej nieaktywności, musiał wypaść; za niego Seth Mitchell, który znacznie bardziej mnie przekonuje, niż Helenius, czy inne podobne wynalazki. Reszta bez zmian. Fury utrzymał pozycję.

-Mastrangelo, widzę Twojego posta powyżej, ale mam też dobre wiadomości, więc mam nadzieję, że będziesz spać spokojnieWink

-super kogucia: Donaire wskakuje przed Rigondeaux, dzięki udanej unifikacji wygranej w dobrym stylu nad mocnym przeciwnikiem. Przekonaliście mnie, żeby zrzucić Vazqueza z wysokiej czwartej pozycji, więc wylądował na szóstej, co powoduje, że Mathebula i Mares awansują o oczko wyżej.

-kogucia: wywaliłem jednak Morela, za niego wchodzi Matsushita, którego wybrałem z "poczekalni", zgodnie z wcześniejszymi sugestiami.

-super musza: Sato utrzymuje pozycję, Lopeza pewnie wywalę, ale chciałbym najpierw obejrzeć walkę. Kandydatem do dziesiątki jest Oleydong (i to jest ta druga dobra wiadomość, po Morelu).

-wreszcie półśrednia: tutaj po bardzo długim dylemacie postąpiłem jednak w zgodzie z własnym sumieniem i oto Josesito Lopez ląduje na 4 miejscu, przed Ortizem, z którym w końcu wygrał przed czasem w ostatniej walce. Dlatego nie mógł być za nim. Brook zostaje tam, gdzie był, z zastrzeżeniem, że raczej oddalił się od czołówki, niż do niej zbliżył.

-Aha, no i Fortuna wbija na 10 miejsce w super piórkowej, wyrzucając poza ranking Gary'ego Bucklanda.

Mam tylko dylemat co zrobić z Reesem i wciąż czekam na obejrzenie walki Sato-Lopez.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 8 lipca! - Maynard - 08-07-2012 10:56 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości