Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-07-2012, 12:55 AM
Post: #136
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 6 lipca
Haye byłby w dziesiątce, gdyby nie to, że przeszedł na emeryturę. Co prawda na krótko, ale, tak jak z długą nieaktywnością, w takiej sytuacji czekam na przynajmniej jedną stoczoną walkę. Zatem jeszcze parę dni poczeka. Oczywiście, w przypadku wygranej, na bank wskoczy do pierwszej piątki, a może i trójki. Także, jego brak, to nie skutek mojej niechęci (ten zawodnik, jak większość pozostałych w tej kategorii jest mi zupełnie obojętny).

Helenius dla mnie odpada, nie widzę w nim nic, co mogłoby uzasadniać jego wysoką pozycję. Równie dobrze mógłbym wrzucić Charra.

Czagajew jest już past-prime, wiem to, jednak z Powietkinem stoczył dobrą walkę, jest ostatnio dość aktywny, więc go nie wywalam. Pewnie i tak stopniowo będzie zjeżdżał w dół, ale czekam na występy tych, którzy są za nim. Fury po wygranej z ewidentnym leszczem wyżej nie podskoczy (i tak jest wysoko). Thompson wypadnie po tej porażce, ale jeszcze nie wiem, kto za niego - Mitchell, czy ktoś inny. Pomyślę nad tym.

I bez spiny, panowie, nie chcę tego w tym temacie przynajmniejWink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 6 lipca - Maynard - 08-07-2012 12:55 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości