Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
08-07-2012, 12:21 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-07-2012 12:34 AM przez Jerome.)
Post: #133
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 6 lipca
Ale zaraz.. gdzie jest Helenius? Pokonał jednak tego Peter'a i Brewster'a. Z Chisorą też ładnie walczył choć wałek to sprawa oczywista. Kurde stary, z ta ciężką to masz przerąbane. Ja bym miał mega problem a dla mnie 75% boksu to HW.
Nazwiska jednak w PRZYPADKOWEJ kolejności, które powinny się tu znaleźć to Władimir, Vitali, Haye, Chisora, Adamek, Povitkin, Helenius, Fury, Arreola, Pulev i Mitchell. Szkoda mi tylko Chambers'a bo ma pecha z tymi kontuzjami. Widzieliśmy jak sobie radził z Tomkiem.
@Szakal
Nie drzyj mi się tu tym caps look'iem bo ja o tym doskonale wiem. Wiem jednak, i to nie tylko ja, że nawet średni Mayhem, który wirtuozem nie jest a raczej siłaczem dałby radę Uzbekowi ze środka (!) Top 10. Nieważne są spekulację w przypadku takich porównań jak V.K v W.K. Jeśli mamy przepaść to chyba można o tym mówić?
Co do Haye'a to bez komentarza. Tylko Haye się skompromitował?(Wład zapowiadał od zawsze, że będzie KO w 12 rundzie) Tylko on zapowiadał spektakularny koniec?(Wład zapowiadał, że twarz Haye'a będzie wyglądała jak pizza z salami) I to jeszcze mówisz o postawie podczas walki?(Wład na każdy cios Haye'a się cofał. Haye ciosów Włada unikał) Człowieku o czym Ty mówisz? Haye był najtrudniejszym rywalem Włada w karierze. Przegrał na punkty, to fakt ale tyle kwi co mu napsuł to nawet Purrity, Brewster i Sanders mu nie napsuli (nie mówię, że razem wzięci). Tamci to tylko walili i koniec a tutaj masz 12 rundy ciśnienia. Z resztą podaj mi nazwisko pięściarza oprócz Braci, który pokona Haye'a. Czy Adamek, Povietkin, Fury, Helenius, Chisora, Arreola i Mitchell pokonaliby Valuev'a? Może jestem jego fanatykiem ale znam jego wartość i mówienie mi, że miejsce Haye'a jest poza TOP10 HW jest żałosne.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 6 lipca - Jerome - 08-07-2012 12:21 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości