Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
26-06-2012, 09:07 PM
Post: #123
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 24 czerwca
Przeglądając ranking słomkowej, to tak szczerze pisząc ciężko dokładnie sklasyfikować Yaegashiego. W sumie na tronie mistrzowskim nie siedział zbyt długo, ale dał dwie nieprawdopodobne walki. W ogóle walka z Ioką to dla mnie rewelacja, kompletny pojedynek, może przesadzam, ale to takie Hagler vs Leonard wagi słomkowej Wink Wracając do Akiry to osobiście stawiam go wyżej niż Cuello. Wydaje mi się, że jego dwa ostatnie pojedynki ważą więcej niż najbardziej wartościowe zwycięstwa Denvera. Chociaż najlepszym weryfikatorem, poza ich bezpośrednim starciem byłaby walka Cuello vs Ioka. W sumie obecny ranking jest ok, ale ciągle stawiam sobie pytanie jaki właściwie potencjał ma Yaegashi?

A i jeszcze takie małe pytanko. Wiecie dokładnie co się stało w walce Hernandez vs Cuello? Dlaczego zdyskwalifikowano Denvera? Nigdzie nie umiałem znaleźć nagrania z tego pojedynku.

A i taka malutka, kosmetyczna uwaga dotycząca opisu Cuello - zdemolował Lopeza w drugiej rundzie, chociaż w pierwszej też był blisko.
Pozdro Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - pełna wersja, aktualizacja 24 czerwca - redd - 26-06-2012 09:07 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości