Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ranking Maynarda/BOKSER.ORG - aktualizacja 12 grudnia!
11-06-2012, 10:25 PM
Post: #96
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 4 czerwca
Dobra, wróciłem dzisiaj po weekendzie spędzonym z dala od miasta i Internetu, na szczęście z tv, więc chociaż piłkę nożną obejrzałem. Boksu niestety nie, dlatego oglądam właśnie co się da z ostatniego weekendu. Pierwszy raz od dawna miałem sytuację, że najpierw czytałem komentarze, a dopiero potem zobaczyłem najważniejsze pojedynki.

Co do samego rankingu - Bradley z Pacmanem przegrał, ale i tak powinien znaleźć się wysoko w rankingu półśredniej (wszak uwzględniamy osiągnięcia z niższej kategorii). Myślę o wrzuceniu go na miejsce 3, przed Ortiza. Z dziesiątki wypada Jones po ciężkim KO, które zaliczył w wygranej na pozór walce. Bailey pewnie znajdzie się na 10 miejscu, Aydin też poza rankingiem, bo wchodzi przecież dwóch nowych.

Jaką macie opinię na temat półśredniej po ostatnich wydarzeniach?

Jeszcze junior półśrednia - po zmianie zasad Marquez na pewno znajdzie się o wiele wyżej, myślę, że na 2 miejscu za Khanem. Bradleya przenoszę, więc to Amir znajdzie się na pozycji lidera (daję mu nieco kredytu, ale myślę, że pokona Garcię). Zostaje jedno wolne miejsce i nie mam pomysłu, jak je obsadzić (Holt? Mabuza? Olusegun? czarnym koniem jest Szafikow, do tego jest mój ulubiony król nokautu Cuenca Wink )

jak zwykle, proszę o podpowiedzi i komentarze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ranking Maynarda - pełna wersja, aktualizacja 4 czerwca - Maynard - 11-06-2012 10:25 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości